• 2. 1.jpg
  • 3 100_1618.jpg
  • zdjcie0197-1.jpg

Godło szkoły

Coś dla rodziców i dzieci :)

Wiersze dla dzieci i ...

Posłuchajmy razem ...

Nasze Przedszkole

zaplecze_6_20120214_1410858389.jpg

Nasze Akcje Charytatywne

• Nasze Akcje Charytatywne

Akcja zbiórki karmy dla zwierząt

Od środy 9 października, w naszym przedszkolu rusza ogólnoprzedszkolna akcja" Kochamy zwierzęta", której celem jest pomoc dla koszalinskiego schroniska dla zwierząt. Miesiąc październik jest tym szczególnym czasem, kiedy włączamy się i czynnie pomagamy pokrzywdzonym przez los zwierzętom przetrwać chłody jesieni i zimy. Zachęcamy wszystkich by wykorzystali szansę dobrych uczynków i wspólnie z dziećmi włączyli się do podejmowanego przez placówkę działania. Karmę oraz zwierzęce akcesoria można będzie zostawić w szatni w oznakowanych koszach. Za każdy gest dobroci z góry serdecznie dziękujemy, zwłaszcza w imieniu czworonogów.
AKCJA TRWA od 9.10-30.10.2019r.