• 00.jpg
  • 1.png
  • 2. 1.jpg
  • 3 100_1618.jpg
  • 3.jpg
  • zdjcie0197-1.jpg

BIP

  Biuletyn Informacji Publicznej

    
 

                                   

 


Zaloguj się

 

                    Godło szkoły

 

 

Coś dla rodziców i dzieci :)

                                                                                                                  

 

      

 Wiersze dla dzieci i ...     
    

    
Posłuchajmy razem ...

 

 

Nasze Przedszkole

zaplecze_3_20120214_1248075920.jpg

Nasze Akcje Charytatywne

  • Nasze Akcje Charytatywne

Akcja zbiórki karmy dla zwierząt

Od środy 9 października, w naszym przedszkolu rusza ogólnoprzedszkolna akcja" Kochamy zwierzęta", której celem jest pomoc dla koszalinskiego schroniska dla zwierząt. Miesiąc październik jest tym szczególnym czasem, kiedy włączamy się i czynnie pomagamy pokrzywdzonym przez los zwierzętom przetrwać chłody jesieni i zimy. Zachęcamy wszystkich by wykorzystali szansę dobrych uczynków i wspólnie z dziećmi włączyli się do podejmowanego przez placówkę działania. Karmę oraz zwierzęce akcesoria można będzie zostawić w szatni w oznakowanych koszach. Za każdy gest dobroci z góry serdecznie dziękujemy, zwłaszcza w imieniu czworonogów.
AKCJA TRWA od 9.10-30.10.2019r.